Windows 10 Orjinal Yapma

Windows 10 Orjinal Yapma içeriğimizde programsız bir şekilde en güncel yöntemlerle Windows 10 işletim sisteminizi nasıl orjinal hale getirebileceğinizi anlatacağız. Windows 10 Orjinal Yapma işlemi oldukça basit bir işlem olmakla birlikte bunun için harici bir programa gerek bulunmamaktadır. CMD yani komut istemcisi yardımıyla Windows 10 işletim sistemi orijnal hale getirebilmektedir. KMSpico gibi yazılımlar içerisinde ciddi tehlikeler barındırdığı için bu yazılımların kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmemekteyiz.

Windows 10 Orjinal Yapma CMD 2021

Başlat sekmesine tıkladıktan sonra “CMD” şeklinde bir arama yapınız. CMD’yi yönetici olarak çalıştırınız.

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns
cscript slmgr.vbs /ipk VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
cscript slmgr.vbs /ato

Windows 10 Orijinal Yapma — Bat Klasörü

Eğer .bat uzantısını yapamıyorsanız Başlat menüsüne “Klasör” ifadesini yazın. “Dosyaların ve Klasörlerin Seçeneklerini Değiştirin” penceresine tıklayın. “Görünüm” sekmesi altından “Bilinen Dosya Türleri için Uzantıları Gizle” seçeneğini aktif hale getirin ve uygula butonuna basın.

Windows 10 kaç paraya yüklenir?

Yukarıda yer alan kodu girdiğinizde sisteminiz orijinal hale gelecektir. Tüm kodlar için Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava içeriğimize tıklayabilirsiniz. Windows 10 Hızlandırma işlemi içinde ilgili içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Yine Windows’u Etkinleştirme içeriğinden de Microsoft’un konu anlatıma giderek daha iyi bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.kozba.org/windows-10-orjinal-yapma/

SEO, WordPress, Finans ve Teknoloji platformu.

SEO, WordPress, Finans ve Teknoloji platformu.