Güvenilir Kripto Para Siteleri 2021

En Güvenilir Kripto Para Siteleri

En Güvenilir Kripto Paralar

  • İlgili varlıkların yatırım hacmi çok yüksektir.
  • Bu dijital varlıkların ciddi projeleri ve hedefleri bulunmaktadır.
  • Ethereum: Ethereum dünyanın en değerli ikinci dijital varlığıdır. Toplam yatırım hacmi 448 milyar dolar olan bu varlık Ethereum 2.0 güncellemesini başarıyla atlattığında olumlu bir evrim geçirecektir. Ethereum akıllı sözleşmeleri desteklemesi ve DeFi ağına liderlik etmesi sebebiyle güvenilir kripto paralar arasında yer almaktadır.
  • Binance Coin: Dünyanın en büyük kripto para borsasının resmi coini olduğu için BNB güvenilir kripto paralar arasında yer almaktadır. BNB en değerli üçüncü varlık olmakla birlikte toplamda 82 milyar dolarlık yatırım hacmine sahiptir. Binance borsası her yıl belirli oranda BNB yaktığı içinde bu varlığın arz sayısı sürekli olarak düşmekte bu yüzden de birim fiyatı artmaktadır.
  • Cardano: ADA en değerli ilk 5 kripto para arasında yer almaktadır. ADA basit bir kripto para değildir ve amaçları arasında tüm dünyadaki bireylerin finansal işlemlerini yürütmek gibi ciddi bir misyonu bulunmaktadır.
  • Solana Coin: SOL çok değerli bir proje olmakla birlikte yakın zamanda aldığı destekle birlikte en değerli ilk 7 kripto para arasına girmeyi başarmıştır. 157 dolardan işlem gören SOL toplamda 47 milyar dolarlık bir yatırım hacmine sahiptir.

Güvenilir Türk Kripto Para Siteleri (Borsaları)

  • Paribu: Toplam hacmi 3 milyar TL olan Paribu’da birçok altcoinin alış ve satışları yapılmaktadır. CHZ, DOGE, ADA, DOT, EOS, LTC ve XRP gibi bilinen birçok altcoin bu borsada işlem görmektedir.
  • Btctürk: Türkiye’nin en eski borsaları arasında yer almaktadır. 3,050 milyar TL’lik toplam hacmi ile ülkemizde en çok varlığa sahip ikinci kripto para sitesidir. Paribu’ya benzer olarak birçok altcoin burada işlem görmektedir.
  • Bitexen: Son dönemlerde popüler bir kripto para borsası haline gelen bu borsanın toplam hacmi 2,07 milyar TL’dir. Günlük hacim olarak ise Bitexen’in hacmi BTCTürk’den daha fazladır. Bu borsadaki altcoin varlık çeşitliliği diğer borsalara oranla daha azdır.

Kaç tane kripto borsası var?

En çok coin hangi borsada?

Hangi borsa siteleri güvenilir?

Paribu Kimin?

Btctürk sahibi kim?

--

--

--

SEO, WordPress, Finans ve Teknoloji platformu.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Kozba

Kozba

SEO, WordPress, Finans ve Teknoloji platformu.

More from Medium

How To Create A Strong Password — Sysvoot Antivirus Pro

Install TOPO Maps on Garmin 530

CovAid : A Helping Aid

Bring Your Own Device